Genel Müdürümüzden

Genel MüdürümüzdenJFORCE Bilişim Teknolojileri, müşterilerimizin tüm teknolojik ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla 2003 yılında İstanbul’da kuruldu. Teknolojik her tür donanım, iletişim, güvenlik, yedekleme, iş sürekliliği konularında platform bağımsız ürün, çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Birlikte başarılı projelere imza attığımız müşterilerimizin, iş süreçlerinde dijitalleşmelerine destek vererek, onların dijital dönüşümün yıpratıcı etkilerinden uzaklaşmalarını sağlıyor ayrıca; gereksinimlerini doğru analiz ederek, etkin ve yaratıcı çözümlere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Sahip olduğumuz sektörel birikimimiz sayesinde, Bankacılık, Sigortacılık, Kamu, Üretim, Sağlık, Enerji ve Telekomünikasyon sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekle birlikte, sektör bağımsız biçimde orta katman yazılımlarındaki uzmanlığımız ile; kurum içi ve kurumlar arası entegrasyon, akıllı iş süreçleri, nesnelerin interneti (loT) konularında, eğitim, danışmanlık, uygulamalar ve anahtar teslim projeler sunmaktayız. Java teknolojileri konusunda da ülkenin öncü firmalarından biri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan katma değerli projeler gerçekleştiriyoruz.

Sonuçlandırdığımız her proje, ürettiğimiz her çözüm ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini korumaya çalışıyoruz. Güven ve dürüstlük ilkelerine kesin bir bağlılıkla çalıştığımız; müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız; JFORCE Bilişim Teknolojileri’nin kurumsal imajını her geçen gün yukarı taşıdığını görüyor ve destekleriyle gücümüze güç katıyorlar. Hedefimiz, aldığımız her desteğin karşılığını eksiksiz olarak paydaşlarımıza ulaştırmak olduğundan; JForce ailesi olarak her gün eğitime, yeni uzmanlıklara ve operasyonel geliştirmelere çalışıyoruz.

Birlikte, teknolojiyi daha ileri taşımak dileğiyle…

Atakan COŞKUN

alttag:atakanbey.png